niedziela, 30 czerwca 2013

Żyć z pasją - kolorowy świat LemonCraft

Zawsze podziwiam ludzi z pasją. Tylko tacy mogą osiągnąć w życiu to, czego pragną. Droga do spełniania marzeń zazwyczaj nie jest łatwa, ani krótka, ale kiedy bardzo czegoś pragniemy, to jesteśmy w stanie pokonać wszelkie przeciwności. Najważniejsze jest to, by mieć jasno wytyczony cel i niezłomnie do niego dążyć. W trakcie drogi możemy się potknąć lub nawet upaść, ale bez względu na poniesione obrażenia trzeba się szybko podnieść i dalej biegnąć przed siebie, prosto do celu. Jest nam łatwiej, kiedy odczuwamy ogromną radość i ani odrobiny zwątpienia w sukces. Nie można odwracać myśli od celu i zaprzątać głowę wizjami klęski. Tylko to gwarantuje nam sukces, a także wytężona praca.
Sekret ten odkryły twórczynie fantastycznego sklepu. Ogromna pasja, wytrwałość i ciężka praca pozwoliły im na spełnienie swojego barwnego marzenia. Teraz tylko muszą o niego dbać, a sukces gwarantowany. Gratuluję otwarcia i w imieniu twórczyń zapraszam na odwiedziny i zakupy. Na powitanie można otrzymać przepiękny prezent.

LemonCraft ZAPRASZA


 13 komentarzy:

 1. mam wiele pasji które realizuję .Zależne jednak jest to od wolnego czasu.Mam też hobby a mianowicie od przeszło 20 lat zbieram filiżanki ( pojedyncze) .wiele filiżanek to prezenty i za każdym razem gdy je piorę - wspominam.Wiele osobiście zakupiłam lub tez wycyganiłam .Często oglądacze pytają o ceny - dla mnie wszystkie są bezcenne i te po 3 złote i te po kilkanaście tysięcy albo i więcej .Wszyscy muszą zastosować się do mojej decyzji a mianowicie : nie wolno ich dotykać .
  stwierdzam że człowiek bez pasji jest pustym człowiekiem

  macham słonecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. może pochwalisz się kiedyś swoim zbiorem, uwielbiam filiżanki :) ja tez mam wiele pasji, ale i tak twierdze, że ciągle za mało. bez nich chyba bym zdechła z nudów :))

   Usuń
 2. Życzę powodzenia i sukcesów, twórczyniom sklepu, grunt to mieć cel i go realizować :)
  Dobry wieczór :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I to z zapartym tchem realizować, bo wtedy sukces gwarantowany :)
   Dzień doberek :)

   Usuń
 3. znam, podziwiam i popieram z całego serducha :))))))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. obie popieramy, a ponieważ duże serca mamy, to sukces zapewniamy :))))

   Usuń
 4. Pomysł godny uznania. Lubię ludzi z pasją, bo zarażają optymizmem. Oby jak najwięcej takich pośród nas.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam to samo, co już wielokrotnie artykułowałam - lubię ludzi żyjących z pasją. Nawet jeśli na tych pasjach się nie znam albo odbiegają od moich gustów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, nie wszyscy muszą trafiać w czyjś gust, ale trafiają zapałem i to najważniejsze :))

   Usuń
  2. Człowiek z pasja wie, że żyje i wie, po co żyje. Inni też to widzą. Zaraża radością i apetytem na świat.

   Usuń